Katowice

blank

ALKOLABS – wyjątkowy sklep z alkoholami Katowice

Jeżeli brakowało Wam w Katowicach miejsca, w którym na półkach pojawiają się alkohole premium dla prawdziwych pasjonatów, mamy wspaniałe wieści! ALKOLABS – miejsce stworzone przez pasjonatów dla smakoszy wysokoprocentowych trunków! Ten sklep z alkoholami w Katowicach wyróżnia się różnorodną ofertą, w której każdy znajdzie coś wyjątkowego dla swojego podniebienia.

ALKOLABS to nie kolejny zwykły sklep z alkoholami w Katowicach. My oferujemy coś więcej! Ekskluzywne, wysokoprocentowe trunki na naszych półkach zachwycą każdego konesera. W naszej ofercie odnajdziesz: whisky, rum, burbon, gin, likier oraz inny dowolny alkohol, który idealnie wpasuje się w Twoje preferencje. Dlaczego nasz sklep z alkoholami w Katowicach jest wyjątkowy? Różnorodność to nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć.

ALKOLABS to nie kolejny, zwykły sklep z alkoholem w Katowicach

Dążymy do tego, by każda wizyta w ALKOLABS była niepowtarzalnym doświadczeniem oraz nową przygodą. Nasze laboratorium smaku jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 22:00. W soboty otwieramy nasz sklep z alkoholem w Katowicach już o 10.00. Znajdziesz u nas wysokoprocentowe trunki, których nikt inny nie ma w ofercie.

Możliwość zrobienia zakupów w naszym laboratorium smaku to nie wszystko! Oferujemy znacznie więcej. ALKOLABS to sklep z alkoholem w Katowicach, w którym pracują prawdziwi eksperci i koneserzy limitowanych produktów. Dlatego umożliwiamy degustację alkoholu premium, która pozwoli Ci na zdefiniowanie preferencji. Dzięki niej możesz rozsmakować się w tym, co dotąd było nieznane.

Co przygotowaliśmy dla Was w laboratorium dobrego smaku?

W ALKOLABS możesz odnaleźć nowe smaki lub wrócić do sprawdzonych trunków, które są już niedostępne w większości sklepów. Powiedz nam, co lubisz. Wolisz goryczkę, a może owocowy smak? W naszym sklepie z alkoholem w Katowicach pracują doradcy, którzy dopasują trunki wysokoprocentowe do Twoich preferencji.

Jeżeli lubisz piwa rzemieślnicze, to miejsce jest stworzone dla Ciebie! Znajdziesz u nas różnorodną ofertę z lokalnych browarów. Dodatkowo wprowadzamy sprzedaż piwa rzemieślniczego, lanego z kranu. Możesz zabrać swój ulubiony smak prosto z beczki do domu! Sprawdź nasz sklep z alkoholem w Katowicach!

Adres: ul. Kościuszki 24, 40-035 Katowice

Kontakt: 

e-mail: sklep@alkolabs.pl

tel: 536-909-524

Powrót